Çeneli Kırıcı Fiyatları

Çeneli kırıcıların üretimdeki yeri kırma işlemleridir. Her türlü aşındırıcılığı ve sertliği olan malzemeleri kırmak üzere tasarlanmıştır. Maden ve mineral işlemek için de çeneli kırıcılar kullanılır. Malzemeyi sabit ve hareketli çene arasında hareketli çenenin eliptik hareketiyle sıkıştırıp kırarlar. Güven Taş Makina olarak, isteğiniz ve ihtiyacınız doğrultusunda talep ettiğiniz boyutlarda çeneli kırıcı imalatı y yapıyoruz çünkü tüm modellerin motor gücü, ağırlık kapasiteleri, kırabilecekleri miktar ve nitelikler farklıdır. Makine açısından uygunluk, ömrünü ve verimini belirler. Size sunduğumuz çözümlerimiz sayesinde çok daha güvenli ve hızlı sonuçlar alabileceksiniz. Çeneli kırıcı imalatı yapılırken hem seyyar hem de sabit olan modeller için mangan çeliği kullanılmaktadır.

Yüksek kaliteli ürünlerimiz ve sizlere gösterdiğimiz yollar sayesinde üründen son ana kadar maksimum verim alabilmek mümkündür. Çeneli kırıcılar, birincil kırıcı ve sekonder kırıcılar olarak kullanıldığından, kırma eleme tesislerinin en önemli ekipmanlarındandır. İstenilen ürün ebatını tek bir kırıcıyla ulaşmak çok zordur. Malzemeyi kaba kırmak için primer kırıcı kullanılır. Malzemeyi inceltmek için ise sekonder kırıcılar  kullanılabilirler. Sekonder çeneli kırıcıların besleme ağız açıklığı dar, primer kırıcıların ağızları ise daha geniştir. Kırıcı seçiminde beslenecek malzeme ve istenen ürün ebatları ile saatteki üretim kapasitesi belirleyici faktörlerdir. Çeneler arasındaki besleme ağız açıklığı beslenecek malzemenin maksimum boyutundan daha büyük seçilmelidir. Böylece iri taşların ağızda tıkanıklık yaratması önlenmiş olacak, sürekli besleme ile kapasite artacaktır.

Büyük çeneli kırıcılar, iş güvenliği bakımından sorun çıkarabilecek parçalardan biridir, bu yüzden seçim yaparken dikkat etmek gerekir. Makina, bazı zamanlar kullanılmayacak ve sabit kalacaktır. Durduğu anda çenede kalan malzemelerden oluşabilecek bazı sorunlar için çözüm yolları üretilmiştir buna örnek olarak volanları özel sıkma sistemleri kullanılarak üretimimize devam ediyoruz. Ürünün avantajlarını sayacak olursak;

  1. Kolay temizlenebilir öğütme haznesi,
  2. Yüksek verimlilik ve dayanıklılık,
  3. Tek mafsallı ve sürekli yüksek performanslı kırma,
  4. Düşük maliyet ve işletme giderleri.

Çeneli kırıcı fiyatları detaylarına göre fiyat değişikliği göstermektedir. Örneğin primer ya da sekonder tip olmasıyla fiyat farkları oluşmaktadır. Detaylara örnek vermek gerekirse bunlar,  çene ayarı, büyüklüğü, mobil yani seyyar oluşu veya sabit olması gibi etkenlerdir. Çeneli kırıcı imalatı y yapılan tesislerin oldukça titiz çalışılmış bir projeye ihtiyaç duyduklarını belirtmemiz gerekiyor. En titiz olunması gereken nokta, yapılması gereken montaj çalışmalarının olası kazaların önüne geçilmiş biçimde çalışılmasıdır. Hidrolik sistem yardımıyla yapılan ayarları, isteğe bağlı merkezi yağlama sistemleri kolay ve uzun ömürlü kullanım sağlar.

Bu yüzden Güven taş makina olarak ürettiğimiz çeneli kırıcı fiyatları kaliteyle orantılı olarak değişimiyle sunulmaktadır. İşletmenizin ihtiyaç duyacağı her türlü maden ve minerali işlemeden önce kırma ve eleme tesislerine ihtiyacınız olduğunda Güven taş makina size çözümler sunmaya devam edecek.