Mobil Eleme Tesisi

Kısaca Mobil Eleme Tesisi

Mobil eleme tesisi sistemleri, kırılan malzemeleri bir bant desteği ile içine alıp titreşimli eksantrikler arasından geçirerek malzemeleri boyutlarına göre ayırma işlemini yapan tesislerdir. Yeni nesil mobil eleme tesisi için firmamız ile irtibat kurarak bilgi alabilirsiniz.

Mobil Eleme Tesisi Videosu

Mobil Eleme Tesisi Resimleri

Mobil Eleme Tesisi Hakkında Bilgiler

Mobil eleme tesisleri taş kırma ve eleme sistemleri içerisinde taş kırma işlemlerinden sonra kırılan parçaların boyutsal olarak ayrılmasını sağlayan sistemlere denilmektedir. Mobil olarak kullanılan sistemlerde tamamen hidrolik malzemelerden üretilen makine sistemleri, kurulum, montaj, söküm ve temizlik işlemleri açısından çalışılan sistemlere ve kişilere büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Mobil eleme tesisi birçok açıdan işletmelere kolaylık sağlamaktadır. Bu sistemlerin en büyük avantajları mobil olarak kullanılmalarından kaynaklı olarak alan içeresinde farklı bölgelere tek bir tır ile kısa süre içerisinde çalışabilmesi ve zor, engebeli arazi koşullarına uyum sağlaması gösterilmektedir.

Genel olarak avantajlarına bakacak olursak ise;

  1. Fazla işçi gücüne ihtiyaç duyulmaması ve tek bir personel ile üretim yapabilmesi,
  2. Kolay sevk ve kurulum işlemleri yaklaşık 45 dakika içerisinde kullanıma hazır duruma getirilmesi,
  3. Hidrolik yapısı sayesinde kısa süre içerisinde montaj yapılması,
  4. Hem jeneratör hem de normal standartlarda şebeke enerjisi ile çalışılabilme imkânları.

Mobil eleme sistemleri sabit bir eleme sisteminin yapabildiği bütün işi yapma kapasitesine sahiptir. Bu sistemler ile kısa süre içerisinde tonlarca üretim yapabilir ve aynı zamanda çalışma sahanız içerisinde farklı alanlarda üretimler yapabilirsiniz. Ayrıca üretilen makinelerin tamamı uzun ömürlü ve sağlam malzemelerden üretilmektedir. Her hava koşuluna ve her araziye uyum sağlayan yapısı ile uzun yıllar firmalar tarafından kullanılmaktadır. Ayrıca hidrolik sistemleri sayesinde kısa süre içerisinde montaj işlemleri yapılmaktadır. Montaj işlemleri dışında bakım, onarım ve söküm işlemleri de az kişi ile kısa süre içerisinde gerçekleştirilebilmektedir. Sizler de firmamızdan mobil eleme tesisleri satın almak isterseniz öncelikle üretim kapasitenize uygun olan makineleri seçmeli ve ona göre satın alma işlemlerini gerçekleştirmelisiniz. Ayrıca montaj işlemleri dışında firma olarak teknik servis hizmetleri de vermekteyiz.