Satılık 110 luk Konkasör Tesisi

Güven taş Makina satılık 110 luk konkasör tesisi, kırıcı haznesi, titreşimli besleyici haznesi, 110 luk kırıcı parçalarını içermektedir.Üretim süreci şu şekildedir: malzemeler önce kırıcı bunker haznesi içine boşaltılır. Daha sonra kırıcının kırdığı taş veya madenler aşağı dökülerek titreşimli hazne sayesinde en ufak parçaya kadar kırımı sağlanır.

110 luk konkasör tesisisleri kapasiteleri kırıcı özellikleri gereği en kalın ve sert porföydeki taşı dahi kırarak minimize etmektedir. Bu kırıcılar entegra yapıları ve kompakt özellikleri ile çalışma sahasına kolaylıkla taşınabilmektedir. Bir araca monte edilerek de çekimi yapılabildiği gibi, tır veya kamyon ilede taşıma işlemi gerçekleşmektedir.  Makul konfigürasyon, düzgün malzeme boşaltma, güvenilir performans, uygun çalışma, yüksek verimlilik ve enerji tasarrufu avantajına sahiptir. Mükemmel hareketlilik, farklı şantiyeler arasında esnek bir şekilde hareket etmesini sağlayabilir. 110 luk konkasör tesisleri kırıcı haznesinin ve kırıcı dişlilerinin kalın ve büyük yapıda olması ile en sert taşın dahi kırılması için çalışma gerçekleştirmektedir. Farklı üretim gereksinimlerini karşılamak için diğer tesislerle de çalışabilir. 110 luk konkasörlerde kırma aralığını ayarlamak, tane büyüklüğünü kontrol etmek önemli bir kısımdır. Manuel gerçekleşen bu işlem komple kırma işlevi, yüksek verimlilik, mekanik aşınma ve yüksek kapsamlı faydanın oluşmasına olanak sağlayacaktır. Diğer çevre makineler ile  uygun performans sağlaması için tasalaranmış ürünlerdir.

Güven taş Makina 110 lık kırıcıları mobil kırma eleme tesislerinde kullanmaktadır. Ayrıca kırıcıya tek parça olarak satmaktadır. Tek parça halinde satılan 110 luk konkasörler ister mobil şase üzerine entegre edilerek ulaşımı sağlanmaktadır. Talebe görede kamyon üzerinden taşınma olanağı sunulmaktadır.