Satılık Kum Makinası

Tersiyer kırıcı, kırma eleme tesisi sektörün de kum makinası olarak adlandırılan bir kırıcı türüdür.  Oldukça kübik malzeme vermesinden ötürü bu ismi alan tersiyer kırıcılar sabit ve mobil tersiyer kırıcı olarak üretilmektedir. Farklı kapasiteler de satışa sunulan bu kırıcılar, kırıcı sistemleri arasında en çok satılanlar arasındadır. Kolay bakım ve kullanım kolaylığı olması ve maliyet giderlerinin düşük rakamlar da olması tersiyer kırıcıların başlıca özellikleri arasında yer almaktadır.

Tersiyer Kırıcı Fiyatları

Özellikle madencilik sektöründe üretilen bir çok makinanın net olarak fiyatı vermek oldukça zor olmaktadır. Çünkü, bu kırıcıların fiyatlarını belirleyen belli başlı durumlar vardır. Mesela tersiyer kırıcının kapasitesi ve diğer opsiyonel özellikleri gibi. Satılık tersiyer kırıcı arayan firmalar öncelikle işletmemiz ile irtibata geçerek, istedikleri özellikler de tersiyeri bizlere bildirerek en uygun fiyatı alabilirsiniz. Genel olarak tersiyer kırıcıların fiyatları ortalama 100.000 TL’den başlayıp 200-250.000 TL’ye kadar ulaşmaktadır.

İkinci El Tersiyer Kırıcı mı Sıfır mı ?

Piyasa da ikinci el tersiyer kırıcı bulmak çok zor değil ama hiçbir şekilde sıfır olarak imalatı yapılan tersiyer kırıcıların yerini tutmaz. Fiyat olarak ne kadar da 2.eller uygun olsa da size istediğiniz performansı sağlamayabilir. Bu yüzden biz Güven taş makina olarak, gerek müşterilerimize gerekse bu sektöre yeni girecek işletmelere mümkün mertebe sıfır kırıcı almalarından yana tavsiyeler de bulunmaktayız.

Tersiyer Kırıcı da Tercihiniz Güven Taş Makina

2005 yılından bu yana konkasör ve kırıcı sektöründe hizmetlerini sürdüren Güven taş makina her zaman müşteri odaklı çalışmış bir firmadır. Firmamız üretimlerini yaparken, öncelik müşteri memnuniyeti olduğu için makinalarımızı yüksek kalite de üretip uygun fiyatlar da sizlere sunduk. Bu yüzden çalıştığımız bir çok madencilik, hafriyat ve benzeri şirketler devamlı firmamız ile alışverişlerini devam ettirerek üretimlerine göre farklı kırıcı ve konkasörler almaktadır.

Dilerseniz sizler de İzmir de bulunan fabrikamızı ziyaret ederek, hem firmamız hakkında detaylı bilgiye sahip olmuş olursunuz, hem de stoklarımız da bulunan tüm kırıcı çeşitlerimizi yakından inceleyebilirsiniz.